მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > მეშვეობით ხვრელი რეზისტორების > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა MFR25SFRF52-412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი MFR25SFRF52-412R
მწარმოებელი Yageo
აღწერა RES MF 1/4W 1% AXIAL
(აშშ დოლარებში)
5000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი MFR25SFRF52-412R მწარმოებელი Yageo
აღწერა RES MF 1/4W 1% AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 5895454 pcs მონაცემთა ფურცელი MFR Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±1%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±100ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი Axial
ზომა / განზომილება 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) სერია MFR
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.25W, 1/4W
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე Axial
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) -
მახასიათებლები - დეტალური აღწერა 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film