მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > მეშვეობით ხვრელი რეზისტორების > MFR-12DTD52-412R
MFR-12DTD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა MFR-12DTD52-412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი MFR-12DTD52-412R
მწარმოებელი Yageo
აღწერა RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
(აშშ დოლარებში)
5000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი MFR-12DTD52-412R მწარმოებელი Yageo
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 2086210 pcs მონაცემთა ფურცელი MFR Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±0.5%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±25ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი Axial
ზომა / განზომილება 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) სერია MFR
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.167W, 1/6W
შეფუთვა Tape & Box (TB) პაკეტი / საქმე Axial
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) -
მახასიათებლები - დეტალური აღწერა 412 Ohms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film