მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > მეშვეობით ხვრელი რეზისტორების > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა MFP50SBRE52-412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი MFP50SBRE52-412R
მწარმოებელი Yageo
აღწერა RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(აშშ დოლარებში)
5000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი MFP50SBRE52-412R მწარმოებელი Yageo
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 666850 pcs მონაცემთა ფურცელი MFP Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±0.1%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±50ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი Axial
ზომა / განზომილება 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) სერია MFP
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.5W, 1/2W
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე Axial
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) -
მახასიათებლები - დეტალური აღწერა 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film