მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > მეშვეობით ხვრელი რეზისტორების > FMP300FBF73-412R
FMP300FBF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა FMP300FBF73-412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი FMP300FBF73-412R
მწარმოებელი Yageo
აღწერა RES MF 3W 1% AXIAL
(აშშ დოლარებში)
5000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი FMP300FBF73-412R მწარმოებელი Yageo
აღწერა RES MF 3W 1% AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 1665917 pcs მონაცემთა ფურცელი FMP Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±1%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±100ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი Axial
ზომა / განზომილება 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) სერია FMP
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 3W
შეფუთვა Bulk პაკეტი / საქმე Axial
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) -
მახასიათებლები Flame Proof, Safety დეტალური აღწერა 412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film