მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > მეშვეობით ხვრელი რეზისტორების > FMP100FBE52-412R
FMP100FBE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა FMP100FBE52-412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი FMP100FBE52-412R
მწარმოებელი Yageo
აღწერა RES MF 1W 1% AXIAL
(აშშ დოლარებში)
10000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი FMP100FBE52-412R მწარმოებელი Yageo
აღწერა RES MF 1W 1% AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 2553528 pcs მონაცემთა ფურცელი FMP Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±1%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±50ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი Axial
ზომა / განზომილება 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) სერია FMP
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 1W
შეფუთვა Bulk პაკეტი / საქმე Axial
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) -
მახასიათებლები Flame Proof, Safety დეტალური აღწერა 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film