მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > მეშვეობით ხვრელი რეზისტორების > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა RNMF14FTD412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი RNMF14FTD412R
მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(აშშ დოლარებში)
5000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი RNMF14FTD412R მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 3131326 pcs მონაცემთა ფურცელი Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±1%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±100ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი Axial
ზომა / განზომილება 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) სერია RNMF
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.25W, 1/4W
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე Axial
Სხვა სახელები RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND