მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > მეშვეობით ხვრელი რეზისტორების > RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა RNF14BAC412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი RNF14BAC412R
მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL
(აშშ დოლარებში)
2500 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი RNF14BAC412R მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 633386 pcs მონაცემთა ფურცელი Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±0.1%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±50ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი Axial
ზომა / განზომილება 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) სერია RNF
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.25W, 1/4W
შეფუთვა Tape & Box (TB) პაკეტი / საქმე Axial
Სხვა სახელები RN 1/4 T2 412 0.1% T