მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > Chip Resistor - ზედაპირის მთა > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა RNCF2512BTE412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი RNCF2512BTE412R
მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(აშშ დოლარებში)
4000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი RNCF2512BTE412R მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 282581 pcs მონაცემთა ფურცელი Resistor Packaging SpecRNCF Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±0.1%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±25ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი 2512
ზომა / განზომილება 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) სერია RNCF
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.75W, 3/4W
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 2512 (6432 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited) მწარმოებელი სტანდარტული წამყვანი დრო 12 Weeks
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) 0.026" (0.65mm)
მახასიათებლები Automotive AEC-Q200 მარცხი შეფასება -
დეტალური აღწერა 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film კომპოზიცია Thin Film