მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > Chip Resistor - ზედაპირის მთა > RNCF1206DKE412R
RNCF1206DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა RNCF1206DKE412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი RNCF1206DKE412R
მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(აშშ დოლარებში)
1000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი RNCF1206DKE412R მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 880454 pcs მონაცემთა ფურცელი Resistor Packaging SpecRNCF Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±0.5%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±25ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი 1206
ზომა / განზომილება 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) სერია RNCF
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.25W, 1/4W
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 1206 (3216 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited) მწარმოებელი სტანდარტული წამყვანი დრო 12 Weeks
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) 0.026" (0.65mm)
მახასიათებლები Automotive AEC-Q200 მარცხი შეფასება -
დეტალური აღწერა 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film კომპოზიცია Thin Film