მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > Chip Resistor - ზედაპირის მთა > RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა RNCF0603DTC412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი RNCF0603DTC412R
მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603
(აშშ დოლარებში)
5000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი RNCF0603DTC412R მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 4249498 pcs მონაცემთა ფურცელი Resistor Packaging SpecRNCF Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±0.5%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±50ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი 0603
ზომა / განზომილება 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) სერია RNCF
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.1W, 1/10W
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 0603 (1608 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited) მწარმოებელი სტანდარტული წამყვანი დრო 12 Weeks
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) 0.022" (0.55mm)
მახასიათებლები Automotive AEC-Q200 მარცხი შეფასება -
დეტალური აღწერა 412 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film კომპოზიცია Thin Film