მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > Chip Resistor - ზედაპირის მთა > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა RNCF0402BTC412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი RNCF0402BTC412R
მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(აშშ დოლარებში)
10000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი RNCF0402BTC412R მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 1525403 pcs მონაცემთა ფურცელი Resistor Packaging SpecRNCF Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±0.1%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±50ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი 0402
ზომა / განზომილება 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) სერია RNCF
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.063W, 1/16W
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 0402 (1005 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited) მწარმოებელი სტანდარტული წამყვანი დრო 12 Weeks
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) 0.014" (0.35mm)
მახასიათებლები Automotive AEC-Q200 მარცხი შეფასება -
დეტალური აღწერა 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film კომპოზიცია Thin Film