მთავარი > პროდუქცია > რეზისტორები > Chip Resistor - ზედაპირის მთა > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა RNCF0201DTE412R ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი RNCF0201DTE412R
მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(აშშ დოლარებში)
10000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი RNCF0201DTE412R მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 2246166 pcs მონაცემთა ფურცელი Resistor Packaging SpecRNCF Series
კატეგორია რეზისტორები ტოლერანტობა ±0.5%
ტემპერატურის კოეფიციენტი ±25ppm/°C მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი 0201
ზომა / განზომილება 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) სერია RNCF
წინააღმდეგობა 412 Ohms სიმძლავრე (Watts) 0.03W, 1/32W
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 0201 (0603 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 155°C Termination პუნქტების 2
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited) მწარმოებელი სტანდარტული წამყვანი დრო 12 Weeks
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) 0.011" (0.28mm)
მახასიათებლები Automotive AEC-Q200 მარცხი შეფასება -
დეტალური აღწერა 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film კომპოზიცია Thin Film