მთავარი > პროდუქცია > Capacitors > ალუმინის - პოლიმერული კონდენსატორები > 6SW220MX
6SW220MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა 6SW220MX ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი 6SW220MX
მწარმოებელი Rubycon
აღწერა CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
(აშშ დოლარებში)
2000 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი 6SW220MX მწარმოებელი Rubycon
აღწერა CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 65541 pcs მონაცემთა ფურცელი SLG, SWZ, SW Series
კატეგორია Capacitors ძაბვა - რეიტინგული 6.3V
ტიპი Polymer ტოლერანტობა ±20%
მიწისზედა მთის ზომა - ზომა / განზომილება 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
სერია PC-CON, SW რეიტინგები -
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 2917 (7343 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 105°C სამონტაჟო ტიპი Surface Mount
ცხოვრების @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C წამყვანი მანძილი -
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) 0.114" (2.90mm)
ESR (ექვივალენტი სერიის წინააღმდეგობა) 9 mOhm დეტალური აღწერა 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Capacitance 220µF პროგრამები General Purpose
Მსგავსი პროდუქტები
6SW220M Image
  • ნაწილი #:6SW220M
  • მწარმოებლები:Rubycon