მთავარი > პროდუქცია > Capacitors > კერამიკული Capacitors > CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა CDR34BP472BFURAJ ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი CDR34BP472BFURAJ
მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Ნაწილი ნომერი CDR34BP472BFURAJ მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 4700PF 100V BP 1812 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 5681 pcs მონაცემთა ფურცელი CDR Series (MIL-PRF-55681)
კატეგორია Capacitors ძაბვა - რეიტინგული 100V
ტოლერანტობა ±1% სისქე (მაქს) 0.059" (1.50mm)
ტემპერატურის კოეფიციენტი BP ზომა / განზომილება 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
სერია Military, MIL-PRF-55681, CDR34 რეიტინგები -
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 1812 (4532 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 125°C სამონტაჟო ტიპი Surface Mount, MLCC
მარცხი შეფასება R (0.01%) დეტალური აღწერა 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Capacitance 4700pF პროგრამები General Purpose