მთავარი > პროდუქცია > Capacitors > კერამიკული Capacitors > CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა CDR34BP432BFURAB ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი CDR34BP432BFURAB
მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Ნაწილი ნომერი CDR34BP432BFURAB მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 4300PF 100V BP 1812 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 5703 pcs მონაცემთა ფურცელი CDR Series (MIL-PRF-55681)
კატეგორია Capacitors ძაბვა - რეიტინგული 100V
ტოლერანტობა ±1% სისქე (მაქს) 0.059" (1.50mm)
ტემპერატურის კოეფიციენტი BP ზომა / განზომილება 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
სერია Military, MIL-PRF-55681, CDR34 რეიტინგები -
შეფუთვა Bulk პაკეტი / საქმე 1812 (4532 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 125°C სამონტაჟო ტიპი Surface Mount, MLCC
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited) სტილი სტილი -
წამყვანი მანძილი - იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant
სიმაღლე - მჯდომარე (მაქს) - მახასიათებლები -
მარცხი შეფასება R (0.01%) დეტალური აღწერა 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Capacitance 4300pF პროგრამები General Purpose