მთავარი > პროდუქცია > Capacitors > კერამიკული Capacitors > CDR33BP102BFURAJ
CDR33BP102BFURAJ
CDR33BP102BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა CDR33BP102BFURAJ ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი CDR33BP102BFURAJ
მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 1000PF 100V BP 1210
Product parameter
Ნაწილი ნომერი CDR33BP102BFURAJ მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 1000PF 100V BP 1210 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 5721 pcs მონაცემთა ფურცელი CDR Series (MIL-PRF-55681)
კატეგორია Capacitors ძაბვა - რეიტინგული 100V
ტოლერანტობა ±1% სისქე (მაქს) 0.049" (1.25mm)
ტემპერატურის კოეფიციენტი BP ზომა / განზომილება 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
სერია Military, MIL-PRF-55681, CDR33 რეიტინგები -
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 1210 (3225 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 125°C სამონტაჟო ტიპი Surface Mount, MLCC
მარცხი შეფასება R (0.01%) დეტალური აღწერა 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Capacitance 1000pF პროგრამები General Purpose