მთავარი > პროდუქცია > Capacitors > კერამიკული Capacitors > CDR32BP100BFURAJ
CDR32BP100BFURAJ
CDR32BP100BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა CDR32BP100BFURAJ ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი CDR32BP100BFURAJ
მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 10PF 100V BP 1206
Product parameter
Ნაწილი ნომერი CDR32BP100BFURAJ მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 10PF 100V BP 1206 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 4221 pcs მონაცემთა ფურცელი CDR Series (MIL-PRF-55681)
კატეგორია Capacitors ძაბვა - რეიტინგული 100V
ტოლერანტობა ±1% სისქე (მაქს) 0.051" (1.30mm)
ტემპერატურის კოეფიციენტი BP ზომა / განზომილება 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
სერია Military, MIL-PRF-55681, CDR32 რეიტინგები -
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 1206 (3216 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 125°C სამონტაჟო ტიპი Surface Mount, MLCC
მარცხი შეფასება R (0.01%) დეტალური აღწერა 10pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Capacitance 10pF პროგრამები General Purpose