მთავარი > პროდუქცია > Capacitors > კერამიკული Capacitors > CDR31BP150BFURAJ
CDR31BP150BFURAJ
CDR31BP150BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა CDR31BP150BFURAJ ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი CDR31BP150BFURAJ
მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 15PF 100V BP 0805
Product parameter
Ნაწილი ნომერი CDR31BP150BFURAJ მწარმოებელი Electro-Films (EFI) / Vishay
აღწერა CAP CER 15PF 100V BP 0805 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 5244 pcs მონაცემთა ფურცელი CDR Series (MIL-PRF-55681)
კატეგორია Capacitors ძაბვა - რეიტინგული 100V
ტოლერანტობა ±1% სისქე (მაქს) 0.051" (1.30mm)
ტემპერატურის კოეფიციენტი BP ზომა / განზომილება 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
სერია Military, MIL-PRF-55681, CDR31 რეიტინგები -
შეფუთვა Tape & Reel (TR) პაკეტი / საქმე 0805 (2012 Metric)
ოპერაციული ტემპერატურა -55°C ~ 125°C სამონტაჟო ტიპი Surface Mount, MLCC
მარცხი შეფასება R (0.01%) დეტალური აღწერა 15pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Capacitance 15pF პროგრამები General Purpose