მთავარი > პროდუქცია > გულშემატკივარი, თერმული მართვა > DC გულშემატკივარი > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYსურათები მხოლოდ მინიშნებაა.
იხილეთ პროდუქტის სპეციფიკაციები პროდუქტის დეტალებზე.
ყიდვა F412R-12LLB ნდობის Components-World.HK, 1 წლიანი გარანტია
მოითხოვეთ ციტატა
Ნაწილი ნომერი F412R-12LLB
მწარმოებელი Copal Electronics
აღწერა FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(აშშ დოლარებში)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Ნაწილი ნომერი F412R-12LLB მწარმოებელი Copal Electronics
აღწერა FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 13447 pcs მონაცემთა ფურცელი F412R
კატეგორია გულშემატკივარი, თერმული მართვა სიგანე 12.20mm
წონა 0.044 lb (19.96g) ძაბვის დიაპაზონი 10.2 ~ 13.8VDC
ძაბვა - რეიტინგული 12VDC შეწყვეტა 2 Wire Leads
სტატიკური წნევა 0.047 in H2O (11.8 Pa) ზომა / განზომილება Square - 41mm L x 41mm H
სერია F412R RPM 3750 RPM
სიმძლავრე (Watts) 480mW Სხვა სახელები 563-1134
F412R12LLB
ოპერაციული ტემპერატურა 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) ხმაური 14.0 dB(A)
ცხოვრების @ Temp. - იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant
ინექციის დაცვა - მახასიათებლები -
გულშემატკივართა ტიპი Tubeaxial მიმდინარე რეიტინგი 0.040A